*CUX* Pomocnik (m/f/d) poszukiwany przy przetwórstwie rybnym od teraz

Grodener Chaussee 14a,  27472 Niedersachsen - Cuxhaven
17.05.2024
  • Art Produktionshelfer/-in

Beschreibung

Dla naszego klienta w Cuxhaven poszukujemy kilku pracowników na pełen etat (m/f/d) do produkcji ryb.

CO OFERUJEMY:

* Umowa o pracę na czas nieokreślony, która Ci odpowiada!
* Płatność zgodnie z umową zbiorową (GVP) 13,50 €/godz. brutto
* Bonusy świąteczne i świąteczne
* Istnieje możliwość przejęcia przez Klienta
* Nowoczesna i wygodna odzież robocza/sprzęt ochronny
* Stabilne i bezpieczne miejsce pracy

TWOJE ZADANIA:

* Praca na linii montażowej
* Działalność w zakresie pakowania
* Wyposaż maszyn

CO PRZYNOSISZ:

* Rzetelność i terminowość
* Doświadczenie w produkcji żywności

Po prostu zadzwoń do nas pod numer 04721 - 66 59 30 lub przyjdź do biura. (poniedziałek-piątek od 8:00 do 16:00)

RASANT Personal-Leasing GmbH

Grodener Chaussee 14a

27472 Cuxhaven

Telefon: 04721 / 66 593-0

Nachricht schreiben

Andere Anzeigen des Anbieters